0
clear
  • RiteAV LGX Amprenta SC Adaptor Panou, 6 Porturi, Încărcate w/6 SC OM3 10Gig Duplex Adaptoare, Negru
  • -20%
  • -20%
RiteAV LGX Amprenta SC Adaptor Panou, 6 Porturi, Încărcate w/6 SC OM3 10Gig Duplex Adaptoare, Negru

RiteAV LGX Amprenta SC Adaptor Panou, 6 Porturi, Încărcate w/6 SC OM3 10Gig Duplex Adaptoare, Negru

RON 25.98

Din mărfuri
Disponibil.

Include 6 adaptoare.Rapid Domeniul De Reziliere.Implementare Rapida.Simplu De Instalare/Dezinstalare.Design oferă o potrivire sigură.Rite AV e LGX Compatibil SC Adaptor Panou, 6 Porturi, Încărcate w/6 SC Duplex OM3 10 Gig Adaptoare, oferă conexiuni pentru 6 SC jumperi.Panoul poate fi folosit ca o trecere prin sau pentru a conecta SC ansambluri împreună.Oferă o metodă simplificată de rutare a circuitelor cu un aspect ordonat.Proiectat pentru Rapid Domeniul de Reziliere, care economisește timp și bani.Construit pentru a se potrivi gol panouri și rack mount incinte.Acoperit cu pulbere neagră construcții din oțel.Garanție Pe Viață.De asemenea, disponibile în LC, ST, FC și MPO configurații. 100% Testat și Aprobat.

Despre produs

Și cumpărătorii aleg

De înaltă calitate Panduit prodTipul de prodeste Panduit CPPKLA6 G24 WBL de Înaltă calitate Panduit prodIndustrialclasa de calitate, Ușor de instalat.Citi cu atenție zeci de Panduit ma

Suntem profesional patch panel producător în China.Nostru patch panel include voce de tip 25port și 50port, tip de date(cat.5e,cat.6, cat.6a) cu 6port 12port 24port 48port și 72port pe o

O parte din Panduit MiniCom Serie.Culoare : Negru.Fabricat de Panduit.Tara de origine : Mexic.Mini Com 48port modular de înaltă densitate în unghi patch panel în negru, șia consolidat z

Baza de Metal cu două 50Pereche 110 blocuri de cabluri.Baza de Metal cu două 50Pereche 110 blocuri de cabluri.Suportă voce și de date în aplicații.Panoul de deschideri pentru spate, ac

ultimate allinone 240v ac / dc panoul de distribuție.reîncărcați bateria la 90% în 36 ore cu ajutorul nostru patentat taxa wizard tehnologie.patru moduri de încărcare a bateriei : boo

Acest articol este de Brandul nostru "ACCL" ne oferă Pisica.5 E 110 Tip PatchPanel 12 Port Verticală w / Suport.Pachet de 10 Greutate 10.5 KG.ACCL Pisica.5 E 110 Tip PatchPanel 12 Port Ver

Pret pentru Pachet de 2 buc.Black Box, JPM467 CR2, Fibre Adaptor Panoul de Înaltă Densitate, (12) LC Duplex, Ceramică, Blue HighDensitatea Fibra SingleMode Adaptor Panel Ceramice Maneca,

Otel vopsit negru panou.Numerotate de porturi.Alb spații pentru ușor de etichetare și identificare.Coduri de culoare diagramă de conexiuni pe spate.UL Listat.CAT5e Certificate...

Cadru interior 2 diferite "T5 F" cadru interior opțiuni sunt disponibile, care pot găzdui o combinație de până la 4 prize de putere.Prize de putere 8 diferite "TS" singură priză op

Supratensiuni acoperite din prima zi.TECH EXPERT AJUTOR : Real experți disponibil 24 / 7 pentru a vă ajuta cu setup, probleme de conectivitate, troubleshooting și mult mai mult.Dacă nul

Please wait...